Transport krajowy


Od niemalże samego początku działalności naszej firmy zajmowaliśmy się transportem krajowym. Wraz z rozrostem naszej floty, coraz większy był także zakres towarów, które to mogliśmy przewozić. Obecnie posiadamy sprzęt i uprawnienia do przewozu zarówno paliw, jak i tradycyjnych ładunków pod plandeką. W ostatnim czasie zaopatrzyliśmy się też w pojazdy w zabudowie typu chłodnia, które pozwalają na przewóz artykułów spożywczych, które wyjątkowo łatwo się psują. Nasze zabudowy są oczywiście wyposażone we wszystkie certyfikaty Sanepidu, dzięki którym możemy wozić wszystkie produkty, które są przeznaczone do spożycia przez ludzi.

Nasi kierowcy to prawdziwa ekstraklasa w skali kraju i Europy. Zajmują się oni prowadzeniem pojazdów od bardzo wielu lat i cechuje ich najwyższej klasy profesjonalizm. Można zatem śmiało stwierdzić, że przewożone przez nas towary, niezależnie od ich rodzaju, na pewno dotrą na czas do odbiorcy. Każdy może uzyskać licencję przewoźnika, jednak to nasze doświadczenie przemawia na korzyść.

Posiadamy własne zaplecze warsztatowe, które to specjalizuje się w naprawach ciężarówek i jest wyposażone w stosowne narzędzia i sprzęty, bez których niemożliwym byłoby naprawianie samochodów. Nie ma u nas zatem problemów z tym, iż samochód zbyt długo czekał na naprawdę w serwisie. Do napraw używamy wyłącznie oryginalnych podzespołów, a nasza flota jest bardzo młoda.

Paliwo tankowane do samochodów podczas pracy pochodzi głównie z naszych stacji paliw, gdzie poddawane jest regularnej kontroli. Wszystkie te działania mają na celu minimalizowanie strat wywołanych przez chociażby awarie pojazdów lub też inne problemy wynikające z niewłaściwej jakości paliw w zbiornikach naszych pojazdów.