Biura do wynajęcia


Dla odmiany od transportu, spedycji i branży petrochemicznej, posiadamy też atrakcyjne biura do wynajęcia. Znajdują się one przy ul. Ofiar Firleja w Radomiu. Ich powierzchnia to 1200 metrów kwadratowych. Atrakcyjna lokalizacja i dobry stan techniczny naszych biur powoduje, że jest to idealne rozwiązanie dla firm, które pragną rozszerzyć swoją bazę, lub też dla nowo powstałych zakładów, które to chcą zacząć swoją działalność i potrzebują dobrego i perspektywicznego miejsca do umiejscowienia swoich pracowników i zarządu.

Istnieje także możliwość podzielenia biur pomiędzy kilka firm, jednak wtedy konieczne będą odpowiednie negocjacje i ustalenie szczegółów. Jesteśmy otwarci na wszystkie życzenia naszych klientów, więc zawsze będziemy mogli dogadać się co do kwestii rozlokowania biur. Można też we własnym zakresie zorganizować kilka firm, które będą chciały wynająć pomieszczenia.

Pomieszczenia można oglądać po wcześniejszym ustaleniu terminu. W razie pytań prosimy o kontakt z nami, nasz pracownik chętnie odpowie na wszystkie pytania i pokaże Państwu lokale do wynajęcia.

Oprócz biur jesteśmy w stanie zaoferować magazyny o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, co szczególnie przyda się do działalności produkcyjnej lub handlowej, gdzie trzeba na bieżąco zapewniać klientowi dostępność produktu. Istnieje możliwość wynajmu całości, lub tak jak w poprzednim przypadku odpowiedniego ustalenia między kilkoma firmami warunków współużytkowania. Jesteśmy naprawdę bardzo otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów. Nasi pracownicy wyjaśnią Państwu wszelkie warunki korzystania z lokali, ich charakterystykę i elementy infrastruktury.

Jedno jest pewne, położenie i stan techniczny budynków nie wzbudzają najmniejszych wątpliwości co do przydatności ich wynajęcia do rozwoju biznesu. Jest to wielka szansa dla wszystkich przedsiębiorców. Nie wahaj się dalej, czym prędzej skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zobacz na własne oczy, co możemy Ci zaoferować i korzystaj z tego do woli. Ustalimy korzystne warunki umowy.