Dostawy paliw


Nasza firma posiada tabor składający się z pięciu nowych pojazdów specjalistycznych Volvo w zabudowie cysterny o pojemności 18 000 litrów. Do tego możemy zaoferować naszym klientom zestaw złożony z autocysterny i przyczepy cysterny o łącznej pojemności 33 000 litrów. Nasze pojazdy są fabrycznie nowe, a ich zabudowy zostały wykonane w wyspecjalizowanych firmach zgodnie z najnowszymi wymogami bezpieczeństwa i ekologii. Każdy z naszych kierowców posiada ważne badania lekarskie, szkolenie okresowe, a także wszystkie specjalistyczne uprawnienia na przewóz paliw i materiałów niebezpiecznych.

Z racji tego, iż nasza flota jest nowa, o wiele sprawniej odbywa się cały proces dostaw paliw ze względu na zmniejszone ryzyko awarii pojazdu w trasie. Zabudowy posiadają aktualne badania dozoru, które dopuszczają je do przewozu paliw ciekłych. Stan techniczny szczególnie leży nam na sercu, więc pojazdy są serwisowane w naszym prywatnym warsztacie specjalizującym się w mechanice pojazdów ciężarowych, także tych specjalistycznych.

Posiadamy dwie własne stacje paliw, więc mamy korzystne umowy z producentami paliw w naszym kraju. Musimy także zapewnić stałość dostaw paliw do naszych stacji, więc każdy nasz pojazd jest gotowy do wyjazdu o każdej porze dnia i nocy. Pilnujemy prac konserwacyjnych i eksploatacyjnych, a także, dzięki prowadzeniu przez nas sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych, okresowej wymiany opon, które nie tylko zmniejszają zużycie paliwa, co przekłada się na ekologię i ekonomię, ale przede wszystkim dostosowaną do warunków atmosferycznych i ładunków, które przewozimy.

W naszej firmie funkcjonuje dział logistyczny, więc z pewnością zaplanujemy Państwa trasę tak, aby zminimalizować wydatki wynikające z pustych przebiegów. Także nasi kierowcy legitymują się odpowiednim doświadczeniem w branży, gdyż jak powszechnie wiadomo, dokumenty i szkolenia to nie wszystko. Nic nie zastąpi doświadczenia, dlatego stawiamy w naszej firmie na praktyczne aspekty szkolenia się i rozwijania umiejętności kierowców i obsługi pojazdów.