Wulkanizacja i opony do samochodów ciężarowych


Przy okazji prowadzenia przez nas interesów w branży transportowej i petrochemicznej, mieliśmy czas by wyrobić sobie kontakty biznesowe w bardzo wielu pobocznych segmentach. Mogliśmy zatem wypracować naprawdę bardzo korzystne oferty na dostawę opon. Od tego czasu zajęliśmy się na poważnie także udostępnianiem naszych osiągnięć ludziom, którzy tego potrzebują najbardziej, czyli właścicielom ciężarówek.

Nasz warsztat posiada pełne wyposażenie do obsługi opon. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także wymianami, wyważaniem i naprawami. Jeśli zauważyłeś, że w Twoim ciągniku lub naczepie którakolwiek z opon wygląda nieciekawie, czym prędzej przyjedź do nas, oględziny i opinia zostaną wykonane bezpłatnie. Jeśli zajdzie konieczność wykonania naprawy, załatania dziury, lub po prostu wymiany, to na pewno znajdziemy coś odpowiedniego i przede wszystkim w dobrej cenie.

Magazyn opon jest naprawdę spory, a i z zamówieniem dowolnego wzoru i rozmiaru nie będzie potrzeby. Istnieje też możliwość sprawdzenia ceny i dostępności opon przez telefon. Nasi pracownicy czekają na informacje i zapytania. Można umówić się na konkretny dzień i godzinę montażu.

Specjalizujemy się w samochodach ciężarowych, więc nie ma najmniejszych problemów z podniesieniem auta, wyważeniem dużych kół i montażem tego wszystkiego. Nie jesteśmy szopą byłego mechanika PGR, tylko wyspecjalizowana stacja obsługi pojazdów ciężarowych. Sami serwisujemy ogumienie naszych pojazdów i w naszym warsztacie wymieniamy je na nowe, więc nie pozwolilibyśmy sobie na jakiekolwiek odstępstwa od normy. Nasze samochody jeżdżą od 2002 roku i nie było żadnych problemów z obsługą opon, a pokonujemy każdego roku miliony kilometrów.

Jeśli więc potrzebujesz pomocy w kwestii ogumienia, to możesz się do nas zgłosić. Porada nic nie kosztuje, a możesz się przekonać o wysokim profesjonalizmie naszych pracowników i ich nastawieniu do klienta. Priorytetem dla nas jest zapewnienie bezpiecznego transportu w tym kraju i poza jego granicami. Kwestie zarobku pozostawiamy na drugim planie.