Transport międzynarodowy


Oprócz przewozów krajowych, nasza firma zajmuje się też spedycją i transportem międzynarodowym. Z racji tego, iż nasz tabor jest niemalże fabrycznie nowy, spełniamy wszystkie normy zarówno spalin, jak i kryteria wiekowe, pozwalające na poruszanie się po wszystkich krajach i większych miastach, gdzie dopuszczone jest wjeżdżanie ciężarówek.

Różne rodzaje pojazdów gwarantują to, iż każdy klient znajdzie coś dla siebie. W naszej flocie można znaleźć cysterny, chłodnie i tak zwane plandeki. Część z tych pojazdów ma stałe trasy na południe Europy, głównie Grecję i Turcję. Jednak w razie potrzeby oddelegujemy inny pojazd na dowolną trasę, gdyż posiadamy ważne certyfikaty międzynarodowego transportu, zarówno tradycyjnych ładunków, jak i niebezpiecznych materiałów takich jak paliwa.

Przewozy wykonujemy głównie pojazdami marki Volvo, które to są niekwestionowanym liderem swojego segmentu. Pokonują one niezawodnie setki tysięcy kilometrów i posiadają wszelkie niezbędne systemy bezpieczeństwa powodujące to, iż ładunek jest w znacznie mniejszym stopniu narażony na uszkodzenia, niż ten przewożony przez półprofesjonalną firmę posiadającą dwudziestoletni tabor. Auta posiadają także pełne wyposażenie z dziedziny komfortu, co powoduje, iż kierowcy w przepisowym czasie pracy pozostają w pełni skupieni i nie męczą się nawet w wyjątkowo upalne dni.

Jeśli chodzi o stan techniczny taboru, to posiadamy własny warsztat i wulkanizację, co powoduje, iż każdym autem zajmuje się przez cały okres eksploatacji ten sam zespół mechaników, który doskonale zna każdy podzespół w aucie. Zakład wulkanizacyjny dba o to, by bieżnik opon nie tylko mieścił się w normach prawnych, ale przede wszystkim, aby opony dzielnie znosiły trudy eksploatacji na drogach całej Europy i dawały oparcie w każdych warunkach, zarówno na zabrudzonych tureckich duktach, jak i autostradach Niemiec, czy też Francji. My zawsze docieramy do celu i na czas. Możecie Państwo śmiało powierzyć nam swoje ładunki, my nie oszczędzamy na bezpieczeństwie ładunków.