O firmie


Firma Term-Oil powstała w 2002 roku. Od tego czasu nieustannie poprawiamy jakość naszych usług i unowocześniamy sprzęt, na którym to wykonywane są wszystkie nasze prace.

Posiadamy 5 nowych autocystern marki Volvo o pojemności 18 000 litrów każda, oraz zestaw autocysterna i przyczepa cysterna o łącznej pojemności 33 000 litrów. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę zajmującą się całym sprzętem, od kierowców, poprzez obsługę logistyczną, na księgowości kończąc, co gwarantuje każdemu klientowi pełne zadowolenie z naszych usług.

Prowadzimy także dwie własne stacje paliw we Wsoli i Wolanowie. Jedna z nich występuje pod marką Moya, druga natomiast BP. Stacja w Wolanowie wyposażona jest w najnowszą myjnię bezdotykową, a dodatkowo kierowcy zatrzymujący się u nas mogą skorzystać z baru.

Kierowcy ciężarówek mogą także odwiedzić nasz warsztat mechaniki pojazdowej specjalizujący się w największych kolosach podróżujących po naszych drogach. Nasi fachowcy pomogą też dobrać odpowiednią oponę do ciężarówki i naczepy, lub też naprawią uszkodzoną, gdyż wulkanizacja jest kolejnym z naszych punktów. Do tego prowadzimy własną stację diagnostyczną posiadającą szereg uprawnień do badania różnych pojazdów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również przewozy drogowe towarów niebędących paliwami. Specjalizujemy się w trasach krajowych i międzynarodowych (głównie południe, Grecja i Turcja). Posiadamy naturalnie bardzo nowoczesny tabor i kierowców regularnie rozwijających swoje umiejętności nie tylko na wymaganych prawem szkoleniach okresowych, ale również nieobowiązkowych kursach i sympozjach.

Do wszelkich oferowanych przez nas usług posiadamy stosowne certyfikaty i uprawnienia, co powoduje, iż każdy może śmiało skorzystać z naszych usług bez obaw o podważenie poprawności wydawanych przez nas dokumentów. Posiadamy uprawnienia na transport krajowy, międzynarodowy, przewóz materiałów niebezpiecznych, sprzedaż paliw, karnety TIR, a także zezwolenia na kraje trzecie oraz świadectwo ZMPD.

W kontaktach z klientem i wykonywaniu naszych usług przede wszystkim stawiamy na jakość i zadowolenie naszych zleceniodawców.