Własne stacje paliw i myjnie bezdotykowe


Term-Oil to nie tylko przewozy towarów, wynajem biur i warsztat. Nasza firma przede wszystkim zajmuje się tym, co było pierwszym naszym pomysłem, czyli sprzedażą paliw. W naszym posiadaniu są dwie stacje paliw prowadzone pod znanymi markami i gwarantujące wysoką jakość paliw.

Pierwsza ze stacji to Moya we Wsoli. Sieć stacji Moya to obecnie najprężniej rozwijająca się infrastruktura. Każdego miesiąca mamy okazję usłyszeć o otwarciu kolejnej stacji pod szyldem tej sieci. Wysoka jakość paliw połączona z profesjonalną obsługą i możliwością zakupu podstawowych produktów w sklepie powodują, iż wizyta na naszej stacji będzie doskonałą przerwą w podróży, podczas której można wypić kawę, zjeść hot-doga i uzupełnić braki w zbiorniku paliwa. Posiadamy własną flotę cystern, więc doskonale wiemy, co jest sprzedawane na naszej stacji. Kontrola jakości paliw to dla nas punkt honoru, gdyż zadowolenie klienta oznacza jego częstsze powroty i udaną współpracę. Podczas postoju można także skorzystać z myjni bezdotykowej znajdującej się na terenie stacji. Samochody na naszych drogach brudzą się bardzo szybko, a podczas podróży czyste szyby i reflektory to podstawa. Detergenty stosowane w tej myjni są najwyższej jakości.

Jesteśmy jednak także firmą transportową, więc doskonale wiemy, czego potrzebują kierowcy kolosów. I to właśnie z myślą o nich powstała nasza stacja w Wolanowie, prowadzona pod marką BP. Jest to bardzo nowoczesna stacja paliw wraz ze wszystkimi niezbędnymi kierowcom dodatkami. Znajduje się tutaj bar, gdzie podczas pauzy kierowca może w bardzo przystępnej cenie zaspokoić swój głód. Popularność naszego baru wśród truckerów przyniosła nam także wielu klientów w postaci kierowców aut osobowych i dostawczych, którzy również docenili jakość obsługi i jedzenia. Marka BP mówi sama za siebie o jakości paliw, więc nie ma najmniejszych obaw. Kolejnym smaczkiem naszej drugiej stacji jest najnowocześniejsza myjnia bezdotykowa. Posiada ona bardzo wiele funkcji, a niezawodne podzespoły gwarantują idealne ciśnienie i temperaturę wody w każdych warunkach, a także odpowiednią dawkę detergentu, co jest niezwykle ważne dla kondycji lakieru i plastików w samochodzie. Stosowanie odpowiednich chemikaliów, a także system odzysku oczyszczonej wody powodują, iż zanieczyszczenie dla środowiska zostało ograniczone do minimum.